ROADSHOW Plzeň

ROADSHOW Plzeň

Zveme Vás na Roadshow Hýbej se a mysli!

Mathesso a Wesco přiváží Roadshow "Hýbej se a mysli!" do Plzně

 

Od pondělí 22. dubna do neděle 28. dubna se v Plzni uskuteční zábavná roadshow s názvem „Hýbej se a mysli!“. Akce je zaměřena na školy a veřejnost s cílem podpořit zájem o unikátní matematickou hru Mathesso a díky prvkům francouzské značky WESCO současně také přirozené pohybové aktivity. Cílem je podpořit jak pohybový, tak logický rozvoj dětí i dospělých v jakémkoli věku. Vyzkoušet můžete různé balanční pomůcky, dětmi oblíbenou opičí dráhu, míče, odrážedla a samozřejmě také oblíbené BLOCmoduly. 

V první polovině týdne roadshow navštíví různé vzdělávací instituce – mateřské, základní a střední školy, a také dětské domovy. V plánu jsou také návštěvy a prezentace hry Mathesso v domovech pro seniory, kde se uskuteční přizpůsobené pohybové aktivity pro starší generaci.

Od čtvrtka odpoledne a o víkendu se roadshow „Hýbej se a mysli“ přesune do obchodního centra Rokycanská. Zde bude probíhat bohatý tematický program od 15:00 do 18:00 ve čtvrtek a od 10:00 do 18:00 o víkendech. Návštěvníci se mohou těšit na sportovní a zábavné aktivity, a po celou dobu akce si budou moci zahrát unikátní matematické pexeso Mathesso pod vedením zkušených instruktorů.

Cílem roadshow je seznámit širokou veřejnost z Plzeňského kraje s Mathessem a ukázat, že matematika a pohyb mohou být ruku v ruce zábavné a přístupné pro všechny věkové kategorie. Přijďte se podívat, zahrát si Mathesso, nebo se jen tak protáhnout a zařádit si na špičkovém vybavení Wesco. Budete se bavit a zároveň se spoustu naučíte!

Následovat budou i další města, o kterých vás budeme brzy informovat. 

 

Těšíme se na vás. 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.