Kdo jsme?

 • Wesco Česká republika

  Jsme výhradní dovozce francouzské značky Wesco, která vyrábí hračky, hry a vybavení nejen do školek, školních družin, dětských skupin.

  Jedná se o velmi kvalitní produkty, které jsou vyrobeny ve Francii (potažmo v Evropě) v nejmodernějších výrobnách s respektem ke všem zaměstnancům.

  Zjistit více 
 • Nabízíme kompletní vybavení

  V naší nabídce naleznete nejen produkty navržené a vyrobené značkou Wesco, ale také doplňkové zboží od různých výrobců.

  Zárukou je kvalitní zboží, které splňuje náročná vzdělávací kritéria. Ve Wescu se při vývoji produktů pro děti obklopujeme odborníky pro vývoj a vzdělávání.

  Katalog 
 • Doba dodání

  Vzhledem k filosofii společnosti Wesco dbáme i my na snížení dopadu dopravy na životní prostředí a objednáváme zboží z francouzského skladu pouze v případě, že dosáhneme určitého počtu objednávek. To může mít neblahý vliv na dobu doručení vašich objednávek. Vždy jsme ale schopni se s vámi individuálně domluvit dle vašich potřeb.

  Zjistit více o odpovědné výrobě 

naše poslání je,

aby děti probudily svět

Navrhujeme produkty, které podporují vyjádření všech jejich talentů, aby mohly budovat svět zítřka.

Produkty, které se předávají z generace na generaci podléhající nejpřísnějším testům a povinným normám.

Každoročně více jak 300 originálních výtvorů pocházejících z naší dílny. Vyrobené ve vlastních továrnách nebo u výrobních partnerů a to pouze v nejvyšší úrovni standardů.

Podívat se na video

Wesco

Klíčové hodnoty

Kvalita je naše DNA

S respektem k životnímu prostředí

Společnost, která jedná

Francouzská výroba

Podívat se na video

Wesco

Integrovaný proces od A do Z

Jedinečný design navržen týmem Wesco

100% důraz na bezpečnost - zaoblené tvary, studovaná ergonomie,

Testování nejen kvality v naší laboratoři

Navrženo pro děti, používané odborníky a odolné vůči jakékoli zkoušce

Výroba pouze takového množství, které je prodejné

Podívat se na video

Proč si vybrat Wesco?

Přes 40 let zkušeností

Při volbě značky Wesco se spoléháte na více než 40 let zkušeností, které byly shromážděny a ověřeny odborníky v oblasti výchovy a vzdělání raného dětství. Průběžné inovace nám umožňují udržovat naše produkty v souladu s nejnovějšími pedagogickými přístupy a neustále rozvíjet naše výrobky podle potřeb dětí.

Podpora správného vývoje

Pedagogie je naším hnacím motorem. Vyvíjíme, vyrábíme a vybíráme hračky, hry a materiály s cílem podporovat děti nejen ve vzdělávání, ale také ve svém celkovém vývoji. Naše produkty jsou pečlivě navrženy tak, aby odrážely skutečné zájmy a potřeby dětí.

Produkty pro všechny děti

Design našich produktů je zaměřen tak, aby uspokojoval potřeby všech dětí. Velká část naší nabídky je vhodná i pro děti se zdravotním postižením nebo speciálními potřebami.

Otevřenost světa v našich hodnotách

Od svého vzniku považuje Wesco otevřenost světa za jednu ze základních hodnot. Toto přesvědčení nás motivuje k vytváření hraček, které nejsou zaměřeny na pohlaví nebo etnický původ. Klíčové je, aby každá hračka byla vyrobena ze správných materiálů pro podporu kreativní hry všech dětí.

Bezpečné a kvalitní produkty

Zaručujeme vysokou kvalitu a bezpečnost našich výrobků pro děti. Wesco striktně dodržuje požadavky francouzských a evropských norem a výrazně překračuje tyto požadavky tím, že naše produkty neobsahují škodlivé látky, jako jsou ftaláty, bisfenol A, azobarviva. Všechny naše výrobky jsou pečlivě kontrolovány naší interní laboratoří kvality.

Produkty, co vydrží

Naše produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly intenzivnímu používání a vydržely všechna dobrodružství, která je naši malí šprýmovníci prožijí!

Pro zajištění jejich dlouhé životnosti klademe velký důraz na výběr ušlechtilých a ultraodolných materiálů: vysoce pevná koženka, pěna s vysokou hustotou, silné dřevo atd.