• Play Wisely

  "PLAY WISELY® využívá produkty WESCO již pátým rokem při svých cvičeních na rozvoj hrubé motoriky pro děti od 4 měsíců do 3 let. Přestože jsme vyzkoušeli produkty od více výrobců, nakonec jsme se rozhodli už více neexperimentovat a pro naše široké spektrum pohybových aktivit využívat výhradně žíněnky, nakloněné roviny, schody, válce, kvádry a další blokmoduly od spol. WESCO. Maximálně splňují naše požadavky na bezpečnost, kvalitu, snadnou údržbu, hezký design a spolehlivost při dodání. Od ledna 2012 jsme nově rozšířili naše lekce PLAY WISELY pro děti až do 5 let a znovu jsme vsadili na výrobky WESCO, a to především z řady SCOGYM. Tato sestava nám vyhovuje především pro svoji variabilitu, díky níž můžeme rozvíjet pohybovou obratnost, rovnováhu, koordinaci, orientaci v prostoru, sílu, házení, kopání atd. u předškolních dětí různými způsoby."

  Veronika Fílová
  Ředitelka PLAY WISELY Praha
  www.playwiselypraha.cz

 • Hrajeme si Montessori s MONES

  „Od roku 2008, kdy jsem objevila WESCO, používám jejich produkty pro děti od narození do tří let. Zamilovala jsem si pěnové BLOCmoduly, které jsou pro nás dnes již nepostradatelnou součástí. Z řady Tactic SCOGYM potom tyče, kruhy, kužely, míče a balanční mosty, které jsou u nás nezbytné v kurzu Hrajeme si Montessori s MONES, a oblíbili si je nejen děti ale také i rodiče. Vše, co jsem pořídila v roce 2009, vydrželo neustálou zátěž a je stále ve skvělém stavu.

  WESCO se odlišuje nádherným designem, snadnou údržbou materiálů a různorodostí využití. Jejich závazek k inovacím a kvalitě, spolehlivost v dodržování objednávek a celková péče o zákazníky jsou důvody, proč zůstávám jejich věrnou klientkou, přestože jsem měla možnost vyzkoušet produkty od konkurence.“

  Celý text o spolupráci zde.

  Monika Němcová, zakladatelka a lektorka MONES (www.mones.cz)

 • Globus centrála Praha

  "Naše společnost mimo širokého sortimentu nabízí zákazníkům i pohodlí při nakupování, proto je většina hypermarketů vybavena dětskými koutky, kde se děti zabaví, zatímco rodiče nakupují. Několik dětských koutků jsme výrobky značky WESCO zařídili. S kvalitou tohoto vybavení jsme velmi spokojeni. Navíc naše objednávky byly vždy rychle vyřízeny a zboží včas dodáno k naší naprosté spokojenosti.Výrobky WESCO můžeme doporučit všem, kteří mají zájem o kvalitní, moderní a bezpečné vybavení prostorů určených dětem."


  Michaela Truksová, Marketing a firemní rozvoj GLOBUS ČR, centrála Praha

 • Centrum dětské ergoterapie PLAY SI

  "Rádi bychom vyjádřili velký dík firmě Wesco za vybavení našeho Centra dětské ergoterapie Play SI ( http://playsi.cz/) pomůckami. Pomůcky vyhovují našim potřebám a skvěle motivují děti při terapii! Moc se nám osvědčují zejména loutky- kuželky zvířátek. Budeme rádi i za další vzájemnou spolupráci."

 • Pedagogická fakulta Univerzity J. E. Purkyně

  "Na Pedagogické fakultě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem jsme v minulých týdnech řešili s kolegyněmi z katedry preprimárního a primárního vzdělávání projekt financovaný z evropských fondů pod názvem Společně to dokážeme – program pedagogické intervence pro děti ze sociokulturně znevýhodněného prostředí a jejich učitele (CZ.1.07/1.2.00/08.0105). V rámci řešení jsme vyhlásili veřejnou soutěž na dodavatele didaktických pomůcek a jednoznačně v rámci celorepublikového srovnání nejlépe obstála firma WESCO z Prahy. Dodávka jejich zboží nezklamala, byla provedena včas a řádně, sjednaná cena byla dodržena, ke kvalitě dodávky nemají ani spolupracující školy žádné připomínky."


  PhDr. Ing. Ivan Bertl, tajemník pedagogické fakulty UJEP

 • Obchodní centrum Olympie Brno - dětský koutek

  Obchodní centrum Olympie Brno nově otevřela Dětský koutek. Částečně vybavený výrobky Wesco.