Lezecké moduly CLIMB

EXISTUJE VHODNÝ MODUL PRO KAŽDÝ VĚK, PRO KAŽDÝ PROSTOR

V jeslích a školkách je důležité zajistit dětem volný přístup k pohybovým aktivitám (pod dohledem dospělé osoby), když chtějí lézt, plazit se, skákat, klouzat se nebo přelézat. Tyto moduly reagují na vývojové potřeby dítěte a umožňují dětem pracovat na rovnováze, koordinaci a učení se o možnostech vlastního těla pod bedlivým dohledem dospělých. Děti milují každý den vymýšlet nové hry a my bychom je v tom měli podporovat. Nechme děti se zdokonalovat a vylepšovat jejich motorické dovednosti, díky herním modulům CLIMB. Rozmanitý výběr kombinací se spousty aktivitami pomohou oživit dětské příběhy.

 • CLIMBaby

  1 až 2 roky

 • CLIMBKid

  Dobrodružství od 18 měsíců do 4 let

 • CLIMBPlus

  Představivost a výzvy od 3 do 6 let

 • CLIMBEnergy

  Sportovní od 3 let

 • MODULÁRNÍ

  Instaluje se v řadě nebo pod úhlem
  Doplňte příslušenstvím (rohože, madla, aktivity panely)
 • MAXIMÁLNÍ ZABEZPEČENÍ

  Vyhovuje normě NF S54-300
  Obsah formaldehydu je 2x nižší než je evropský standard
 • VYSOKÁ ODOLNOST

  Masivní bukové nohy
  Panely z melaminové MDF
 • UDRŽITELNÉ

  Záruka 5 let
  Dřevo z ekologicky obhospodařovaných lesů
  Vyrobeno ve Francii

Vhodné pro malé lezce už od útlého věku. 

CLIMB Up, první řada navržená tak, aby poskytovala co nejvyšší bezpečnost při zdolávání výšek pro děti školky po školku! Děti se pod dohledem dospělého zábavnou formou chystají o korkové chyty a šplhají svým tempem po dřevěných deskách postavených k sobě pod různými úhly a do různých tvarů. Děti tak rozvíjejí své fyzické dovednosti, svou zvídavost a sebevědomí.

Součástí lezeckých modulů jsou také překážky a zdolávání nerovností. K lezeckým modulům nabízíme také mnoho podložek, které zajistí bezpečnost při dopadu. 

V nabídce řady CLIMBaby, CLIMBKid, CLIMBEnergy. Pokud se chcete o této řadě dozvědět více, podívejte se zde.  

"Lezení znamená objevit svou oporu a rovnováhu, rozvíjet koordinaci ruka-oko-noha. Znamená to také překonat své strachy a podstoupit měřená rizika a získat tak důvěru ve své tělo, aby jej bylo možné v jakékoli situaci lépe ovládat."
Emmanuelle LANGLOIS, psychomotorická terapeutka.